O MNĚ

LUDĚK VESELÝ

Mám individuální přístup ke každému klientovi. Plně si uvědomuji, že každý má jinou představu a jiné potřeby ohledně kupovaného vozu. Nezáleží zda auto stojí deset tisíc nebo milión, mým cílem je, aby bylo v dobrém technickém stavu a s jasným původem.

Budete jednat pouze se mnou, věnuji se zakázce od začátku až do konce. Vše podrobně vysvětlím, budete tak znát maximální informace o kupovaném voze.

Jsem nezávislý na prodávajících a autobazarech, vždy zastávám zájmy svého klienta.

PRAXE

Mám za sebou 5 let praxe ve značkových autoservisech, kde jsem opravoval vozy nejrůznějších značek a 15 let provozování vlastní autodílny, během kterých jsem postupně přešel na prověřování a vyhledávání spolehlivých automobilů.

Praxe mi opakovaně ukázala, že se vyplatí věnovat na začátku více času výběru správného vozu v bezvadném technickém stavu, s čistou historií a jasným původem.  Mezi prodávanými vozy jsou velké rozdíly, jejich skutečný technický stav bývá kupujícímu často zastírán a přitom bez jeho znalosti není možné se kvalifikovaně rozhodnout. Špatný výběr přináší komplikace, neobejde se bez ztráty času a také peněz za servis a navíc je obtížné se takto problémového vozu zbavit. Právě z tohoto důvodu jsem se rozhodl zaměřit na kontrolu automobilů před koupí.

Svému vozu musíte plně důvěřovat a mít jistotu že se na něj můžete spolehnout v jakékoli situaci.

OSVĚDČENÍ