SLUŽBY

PORADENSTVÍ S VÝBĚREM VOZU

Ne každý má čas a chuť seznamovat se kvůli koupi jednoho vozu s kompletní aktuální nabídkou na trhu. Na základě Vašich finančních i technických požadavků a individuálních potřeb doporučím adekvátní automobil.

JAKÝ VŮZ CHCETE POŘÍDIT?

AKTIVNÍ VYHLEDÁNÍ VOZU

Po předchozí domluvě s Vámi vyhledám nejvhodnější dostupné vozidlo splňující stanovené parametry, spojím se s prodejcem a získám od něj veškeré potřebné informace včetně té, zda inzerovaný vůz skutečně existuje a zda není jen internetovým lákadlem (častá praxe).

PROVĚŘENÍ HISTORIE VOZU

Databází je celá řada, vždy se vyplatí zkontrolovat jich co nejvíce, ne každý na to ovšem má čas a trpělivost. V případě zájmu prověřím konkrétní vozidlo v dostupných databázích a zjistím, zda se v nich nenachází záznam o stočení tachometru nebo omlazení vozu. Prověřím databáze kradených vozů a finančních společností. Zjistím zda není vedena pojistná událost a nebylo auto vážně poškozeno. U dovezených aut prověřím především zahraniční databáze, což se mnohdy opomíjí, je to důležité, protože české databáze u většiny dovezených vozů záznamy neobsahují.

KONTROLA TECHNICKÉHO STAVU

Kontrolu technického stavu provedu kompletně, budete vědět, zda byl vůz havarován a případně v jakém rozsahu.

Vyhodnotím, zda technický stav odpovídá stáří a počtu kilometrů.

Upozorním na případné investice do oprav a doporučím, zda se vyplatí vůz kupovat nebo ne.

OBSAH A PRŮBĚH KONTROLY

DALŠÍ ASISTENCE

V případě zájmu mohu asistovat při uzavření dohody s prodejcem například při jednání o slevě na základě zjištěného technického stavu. Dále mohu poskytnout poradenství například při  sjednávání pojištění, leasingu, půjčky i při převodu vozu

Prodej Vašeho stávajícího vozu

Nabízím také asistenci při prodeji Vašeho stávajícího vozu.

  • Poradenství, jakým způsobem nejlépe Váš vůz prodat, přímému zájemci, na protiúčet, v auto bazaru nebo komisním prodejem.
  • Odhad prodejní ceny
  • Asistence při jednání s kupujícím, aby vše proběhlo v pořádku
  • Vyjednání té nejlepší prodejní ceny

MOŽNOSTI PRODEJE VOZU